Ženské kruhy – Pobyt 2024

Ženské kruhy – Pobyt 2024

Není nic důležitějšího než pečovat o ty, kteří nás obklopují, zejména o maminky dětí s poruchou autistického spektra, a celkově také o naše vlastní ženství. Zažily jsme úžasný víkend v péči terapeutky Ing. Evy Beňové, Ph.D., specialistky na kraniosakrální osteopatii, a psycholožky Mgr. Petry Uhlířové. Já jsem se ujala uvolňovacích meditačních technik.

Celý pobyt byl spoluprací všeho – nádherné přírody, příjemného hotelu, osvěžující lázně, skvělý kolektiv a mnoho dalších prvků. To vše společně vytvořilo hluboké uvolnění od všech životních problémů.

Každý z nás by si měl uvědomit , jak je klíčové pracovat na sobě. Vyladěná a uvolněná žena je obrovský přínos pro celou rodinu. Takže prosím, pracujte na sobě, a my jsme tu, abychom vám v tom mohly pomoci s radostí a láskou!

A co teprve další setkání v našich ženských kruzích v červnu? Přijměte naše pozvání na náš statek, kde se opět setkáte se spoustou terapeutů a nových uvolňovacích technik. Těšíme se, že společně budeme pokračovat v objevování krásy života!

S láskou a podporou Mirka

Poděkování:

Dobrý den,

v mém krásném, ale velmi náročném životě, kdy pečuji o autistického chlapečka se mi udála nádherná věc, a to setkání s ženami podobného osudu v čisté beskydské přírodě na Lorkově vile na Čeladné. Už to místo uprostřed lesů a vody vykouzlilo jedinečnou atmosféru k tomu, že jsme mohly my ženy společně sdílet naše zkušenosti, odreagovat se, já tomu říkám „vyčistit si duši“, ale i si také poplakat, abychom se uvolnily a měly dost sil pečovat o své milující a milované. Chtěla bych tímto hlavně poděkovat sdružení FOR HELP – AUTISMUS, z. s. v čele s Mirkou Biegunovou, že nám umožnila být ženami a užívat si času pro sebe. Také děkuji Ing. Evičce Beňové za její empatický přístup při Kraniosakrální osteopatii a Petře Uhlířové za uklidňující terapii. Všem ženám, které se mnou prožily tento báječný víkend, moc děkuji za společnost a smích, který léčí. Je krásné nebýt na problém sám. Těším se na příští setkání.
Julie V.

Velmi si vážím možnosti účastnit se Vámi organizovaných ženských pobytů, na které jezdím již pár let za sebou. Moc jsem si užila jak skvělý kolektiv, tak terapií, které organizujete a nabízíte během pobytu. Je to pro mne výborný relax a restart, zkrátka načerpala jsem sílu pro další dny….pro svou náročnou práci a starost o rodinu….
Těším se na další možnost setkání s Vámi všemi, s přáním toho nejlepšího,
Gabriela Miková

Cítím se jako znovuzrozená a ráda se opět připojím do dalšího kola.
Děkuji terapeutkám, že mi věnovaly svůj čas, energii a péči.
Kamila