Druhé setkání pečujících maminek

Ženské kruhy Druhé setkání pečujících maminek v horách Proběhla další etapa ženských kruhů pro maminky a jejich děti s poruchou autistického spektra.

Všechny jsme cítily, že je ten pravý čas zbavit se všeho starého a nepotřebného. Volně se nadechnout a vše si v sobě uspořádat. Podpořili jsme maminky, aby vkročily do tohoto roku v plné síle a odvaze. Na pobytu se stala taková zvláštní věc. V sobotu jsme se zúčastnily přednášky horolezce p. Jaroše. Velmi pozorně jsme poslouchaly, jak trpělivě a pokorně pokořuje nejvyšší vrcholy světa.

Při večerním sdílení jsem se zamyslely, jak srovnat naše životní situace a výkony horolezce. Bylo to neuvěřitelné! Životy maminek se prolínaly s vyprávěním horolezce. Takže příště milé dámy, bude podium vaše! Máte za sebou nejvyšší vrcholky světa. Velký dík patří terapeutkám ve složení: Ing. Eva Beňová, Ph.D.- kraniosakrální osteopatie, Bohdanka Sekrosová – body reflexní terapie, Eva Rychterová – esenciální terapie. Vaše pomoc je neocenitelná.

Děkuji, že jste nám věnovaly váš čas a energii. Děkuji asistentům, byli jste opět perfektní. Mám dojem, že jste s námi hráli na schovávanou. Velmi dobrá práce! Obrovské poděkování našemu největšímu dárci nadaci Život dětem.

Na pobytu jsme měli děti, které z různých důvodů nemohly zůstat doma, a proto bylo zapotřebí asistentů. Život dětem je velkou oporou pro maminky. Uhradili vše za děti a asistenty. My si toho velice vážíme. Děkujeme Toto všechno tvoří kruh.

Nebere to konce, stále se točí a drží lidi nad vodou. Můžou se nadechnout a plavat s proudem.

Všem od srdce děkuji Mirka