Příměstský tábor Klubu Modrého jednorožce 2017

Příměstský tábor Klubu Modrého jednorožce 2017

Příměstský tábor Klubu Modrého jednorožce 2017   

Pokud můžu porovnat všechny naše tábory, tak tento byl nejvíce vydařený. Děti byli úžasné a asistenti pro své svěřence opravdu udělali maximum. Koníci byli trpěliví a dětem pomohli prožít krásné chvíle. Myslím, že poslední den a poslední hodinu tábora nám to všem ukázal Erik, který si sám řekl, že by rád šel za poníky a dokonce si sám lehl na našeho Lojzíka.
Lojzík trpělivě držel a Eričkovo poslední táborové mazlení bylo dokonalé.
Všem děkuji, hlavně asistentům, partnerům a sponzorům FOR HELP s.r.o a jednomu nejmenovanému sponzorovi, jelikož on nám velice pomohl zafinancovat tento tábor. Děkujeme:)
Děkujeme hasičům z Dolního Benešova, panu Mohylovi. Opět pro naše děti přichystali program a dokonce nám přinesli dárečky. Děkujeme!
Děkujeme společnosti VISTACAR za zaslané plyšové medvídky pro děti z příměstského tábora. Během hry si každý medvídek našel svého kamaráda. Děkujeme!

Naši milí lidé z For Helpu, vám všem patří velký dík za úžasný tábor, který s vámi prožil náš syn Erik. Největší poděkování patří paní Mirce Biegunové, která tábor zorganizovala, vedla a „trápila“ se s všemi našimi dětmi, ale také paní asistentce Andrejce a Aničce a pak taky všem ostatním, kteří jste pro tábor udělali maximum. Že jste všechny naše děti vzali za své a vymysleli pro ně program, který aspoň my dva rodiče bychom nezvládli. DĚKUJEME. Langrovi