Ozdravné pobyty 2022

Jak to dopadlo na naší první pobytové akci pro maminky?

Stalo se něco důležitého a zásadního – naše první pobytová akce pro maminky dětí s poruchou autistického spektra. V této době byla tato akce opravdu velmi důležitá, a já osobně mám obrovskou radost, že se nám to povedlo.

Měli jsem dost náročný program, ale vše šlo jako po másle. Jako pozorovatel jsem měla tu čest sledovat tváře všech žen před terapií a po terapii. Považuji to za velký dar.

Viděla jsem jak z tváře mizí šedá starost a je tam růžová radost. Obrovské díky Evě Rychterové – kinezologie-Bachové esence, Bohdance Sekrosové – bodyreflexní terapie a Evičce Béňové – kraniosakrální osteopatie. Všechny jste podpořily jak tělo tak i duši. Opravdu krásná práce.

Chtěla bych napsat více, ale asi bych jen psala o vděčnosti a poděkování všem co nám projevili důvěru a svěřili se nám. Také děkujeme horám za krásné bílé překvapení.

No prostě děkujeme všemu a všem. Věřím, že tímto jsme otevřeli brány ke štěstí, lásce a spokojenosti.

Pozvánka na pobyt pro maminky

Ve dnech 28.1.-30.1.2022 se bude konat neobvyklá ozdravná pobytová akce pro maminky našeho spolku FOR HELP – AUTISMUS z.s..

O tomto víkendu budeme společně relaxovat díky masážím s éterickými oleji, kraniosakrální osteopatii a také pomocí reflexní terapie.

Dodáte svému tělu klid a odpočinek. Uklidíte si ve svém nitru pomocí meditačních cvičení. T

ento víkend budu plný relaxačních technik, které bude moci používat i ve Vašem každodenním životě. Těšíte se až objevíte vlastní těla?

Maminky, které nemohou ponechat své dítě doma, těm zařídíme asistenta na pobytu, ale prosím zkuste to zvážit, jelikož jde o váš klid a odpočinek.

Hlaste se na e-mail m.biegunova@forhelp1.cz do 24.12.2021, počet míst je omezen! Bližší informace Vám napíše e-mailem.