Brno Bongo

Brno Bongo

Brno – Rodinný zábavní park Bongo Expedice, o.s. Adam + FOR HELP s.r.o.

Dne 24.11.2013 jsme se vydaly společně s členy o.s. Adam na pohádkové místo zvané Zábavní park Bongo. Cesta autobusem z Havířova do Brna trvala necelé 3 hodiny. Děti byly během celé jízdy autobusem úžasné. Cestu zvládaly lépe než někteří dospěláci. Byla to jejich nejdelší cesta, kterou s námi absolvovaly. Akce se s námi účastnili také chlapci z Dětského domova v Těrlicku, kteří se učili pomáhat ostatním a hlavně si zábavou zpříjemnit pobyt v DDŠ. Tento výlet byl terapií i pro rodiče, kdy jim jejich děti za pomoci odborných asistentů ukázaly, že umějí překvapit a spolehnout se samy na sebe. Dětičky se od atrakcí dokázaly odpoutat pouze na oběd. Na atrakcích se společně s dětmi dokázali odvázat i rodiče, kdy byli k vidění tatínci na klouzačkách, maminky na skákacím hradu, prostě legrace, jak má být. Byla to taková cesta kolem světa po kontinentech (atrakcích) plných zábavy.

Tímto jsme chtěli velmi pěkně poděkovat všem, kteří nám pomohli tuto akci uskutečnit a podpořit tak o.s. Adam. Tyto aktivity pomáhají dětem začlenit se do našeho světa a vystoupit, tak na chvíli z toho svého. Poděkování patří zejména firmám a osobám, které pomohli podpořit o.s. Adam zakoupením balíčku. Přejeme Vám spoustu spokojenosti a pracovních i osobních úspěchů do dalších let. Těšíme se na další spolupráci.

Fotogalerie zde!

Váš FOR HELP s.r.o.

logo-spirax

Děkujeme společnosti SPIRAX s.r.o. za podporu a laskavou pomoc, sdílením našich stránek na stránkách společnosti SPIRAX s.r.o.